Šimtukininkai

Abiturientai iš valstybinių brandos egzaminų gavę po 100 balų.

2020 metų šimtukininkai:

  1. Viltė Sutkaitytė – lietuvių k.
  2. Vijolė Ambrozaitė – anglų k.
  3. Lukas Mikalauskas – anglų k.
  4. Kasparas Steponkevičius – anglų k.
  5. Rima Volungytė – anglų k.
  6. Lijana Zakšauskaitė – anglų k.
  7. Elena Ishambetau – rusų k.

TB Diplomo programos mokiniai:

  1. Jovita Beržinytė – lietuvių, anglų k.
  2. Domantas Gruodis – anglų k.
  3. Titas Kakštys – anglų k.
  4. Austėja Norkutė – anglų k.
  5. Rimvydas Siutilas – anglų k.

2019 metų šimtukininkai:

  1. Gabrielė Aputytė - lietuvių k., anglų k.
  2. Paulina Bastakytė– lietuvių k.
  3. Matas Gudaitis – anglų k.
  4. Evelina Kiupelytė - anglų k.
  5. Martynas Lionas - anglų k
  6. Guoda Mockutė - lietuvių k., anglų k.
  7. Dovydas Petraitis - anglų k.
  8. Roberta Vaičikauskytė – anglų k.
  9. Augustinas Zinkus– matematika, fizika
  10. Vita Žvynakytė– biologija

2018 metų šimtukininkai:

  1. Gabrielė Ciganaitė – lietuvių k.
  2. Eglė Bartminaitė – anglų k.,
  3. Sofija Eitutytė – anglų k.,
  4. Kornelija Kiniulytė – anglų k.,
  5. Kamilė Mišeikytė – lietuvių k.,
  6. Rimantas Paulauskas – matematika, IT,
  7. Dominykas Rapalis – IT,
  8. Augustė Rimkutė – lietuvių k., biologija,
  9. Kornelija Rogalnikovaitė – biologija,
  10. Dovilė Zinkutė – lietuvių k., biologija.

TB Diplomo programos mokiniai:

  1. Simona Beatričė Jurkšaitytė – lietuvių, anglų k.,
  2. Gabrielė Dragūnaitė – lietuvių, anglų k.,
  3. Lada Naryškina – anglų k.

2017 metų šimtukininkai:

  1. Laurynas Gečas – istorija,
  2. Klaudija Grabauskaitė – lietuvių k.,
  3. Domas Kazokas – matematika, biologija, chemija
  4. Arnas Lietuvninkas – anglų k.,
  5. Beatričė Mockaitytė – matematika,
  6. Dovydas Petrošius – anglų k.,
  7. Domantas Pukelis – anglų k., matematika, geografija;
  8. Aivaras Usevičius – matematika.
  9. Deimantė Zobėlaitė – matematika,

TB Diplomo programos mokiniai aukščiausiu įvertinimu (7) išlaikę egzaminus:

  1. Evelina Lipkytė - anglų kalba;
  2. Valdonė Masedunskaitė - geografija;
  3. Kamilė Miliškevičiūtė - anglų kalba
  4. Julija Skerniškytė – lietuvių, anglų ir vokiečių k

2016 metai

  1. Builisova Kristina – anglų k.,
  2. Milišauskaitė Justina – matematika,
  3. Valančiūtė Monika – anglų k.

2015 metai

  1. Aistė Baužaitė — lietuvių k.
  2. Gabrielė Jakštaitė — biologija
  3. Adas Kardašius — anglų k., fizika
  4. Arūnė Vaikasaitė — anglų k.

2014 metai

  1. Ingrida Šimkutė — anglų k., matematika
  2. Andrius Petkus — informacinės technologijos
  3. Marijus Ambrozas — fizika

2013 metai

  1. Bagdonaitė Silvija — lietuvių kalba, matematika
  2. Bertašiūtė Kamilė — lietuvių kalba
  3. Grinkevičiūtė Paulina — lietuvių kalba
  4. Kiudelytė Justė — lietuvių kalba
  5. Liorančas Šarūnas — matematika
  6. Sakalytė Jurgita — matematika
  7. Venckutė Toma — anglų kalba, lietuvių kalba

2012 metai

  1. Edita Sajonaitė — biologija
  2. Eglė Pociūtė — istorija
  3. Ingrida Lauciūtė — matematika
  4. Linas Lobinas — fizika
  5. Ugnė Aukštakalnytė — lietuvių kalba
  6. Viktorija Urbonaitė — lietuvių kalba

2011 metai

  1. Eglė Grundulaitė — lietuvių kalba
  2. Justina Balčiūtė — anglų kalba
  3. Laura Jonikaitė — lietuvių kalba
  4. Linas Pajarskas — matematika
  5. Martynas Bendikas — lietuvių kalba
  6. Martynas Bendikas — matematika
  7. Rita Vėlavičiūtė — lietuvių kalba

2010 metai

  1. Akvilina Krasauskaitė — biologija
  2. Gabrielė - Marija Butkutė — anglų k.
  3. Gabrielė – Marija Butkutė — lietuvių k.
  4. Greta Liutkutė — lietuvių k.

2009 metai

  1. Aušra Martinkutė — istorija
  2. Sandra Aleksejevaitė — rusų k.

2008 metai

  1. Evelina Juškytė – lietuvių k.
  2. Gediminas Gustys - matematika
  3. Gediminas Šedbaras – anglų k.
  4. Tomas Unikauskis - matematika

2007 metai

  1. Aušra Lapytė - biologija
  2. Bernardas Šidlauskas - istorija
  3. Gailė Mažeikaitė - biologija
  4. Gailė Mažeikaitė – lietuvių k.
  5. Vytautas Bartušis - matematika

2006 metai

  1. Justas Šimašius - istorija
  2. Kornelija Venskaitytė – lietuvių k.
  3. Reda Kireilytė – lietuvių k.
  4. Vytautas Lapė – lietuvių k.
  5. Vytautas Lapė – matematika

2005 metai

  1. Andrius Šimašius – anglų k.
  2. Gintarė Slušinskaitė - biologija

2004 metai

  1. Agnė Klimaitė – anglų k.
  2. Jovita Žiogaitė – matematika
  3. Laurynas Kasiulynas – istorija
  4. Milda Aukštakalnytė – istorija
  5. Rima Juciūtė – biologija
  6. Rima Juciūtė – lietuvių k.
  7. Rita Mockutė – matematika
  8. Vilma Niparavičiūtė – lietuvių k.

2003 metai

  1. Agnė Miniotaitė – lietuvių k.
  2. Agnė Miniotaitė – matematika
  3. Eglė Mockaitytė – anglų k.
  4. Eglė Mockaitytė – biologija
  5. Eglė Mockaitytė – chemija
  6. Eglė Mockaitytė – lietuvių k.
  7. Eglė Mockaitytė – matematika
  8. Gintaras Mičiulis – matematika
  9. Jonas Genys – matematika
  10. Lina Rakštytė – lietuvių k.
  11. Lina Rakštytė – matematika
  12. Lina Štangvaltaitė – lietuvių k.
  13. Simona Širvaitytė – matematika
  14. Vida Juciūtė – anglų k.
  15. Vida Juciūtė – lietuvių k.
  16. Vytautas Juodis - istorija

2002 metai

  1. Audrius Zaukevičius - fizika
  2. Boleslovas Šidlauskas – matematika
  3. Inga Černauskaitė – istorija
  4. Jonas Tirevičius – matematika
  5. Kristijonas Paliutis – istorija
  6. Viktorija Nakvosaitė – matematika
  7. Vilma Gavėnaitė – anglų k.

2001 metai

  1. Arūnas Girskis – istorija
Atnaujinta: 2021-04-20
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30