Tauragės „Versmės“ gimnazija

ADRESAS: J.Tumo-Vaižganto g. 10, 72261 Tauragė

Erasmus+ projektas KA1

 

ERASMUS+ KA1 projektas
BESIMOKANTI MOKYKLA — SĖKMINGA MOKYKLA

Projekto aprašymas.

Projekto veiklos ir dalyviai.

Pirmas mobilumas. Istorijos mokytojų kursai Italijoje.

Erasmus+ projektas KA2

 

ERASMUS+ KA2 projektas „MOVE“

Pirmas susitikimas
(Porto, Portugalija).

Antras susitikimas
(Paryžius (Asnieres), Prancūzija).

Trečias susitikimas
(Tauragė, Lietuva).

Ketvirtas susitikimas
(Hamburgas, Vokietija).

Penktas susitikimas
(Milanas (Rho), Italija).

Šeštas susitikimas
(Salamina, Graikija).

Geri darbai Lietuvai!

Lankomumas

Turinio peržiūrėjimai : 2055973

Šimtukininkai

ABITURIENTAI, VALSTYBINIŲ BRANDOS EGZAMINŲ ĮVERTINIMO GAVĘ PO 100 BALŲ

2018 metų šimtukininkai:

argaiv1122

  1. Gabrielė Ciganaitė – lietuvių k.
  2. Eglė Bartminaitė – anglų k.,
  3. Sofija Eitutytė – anglų k.,
  4. Kornelija Kiniulytė – anglų k.,
  5. Kamilė Mišeikytė – lietuvių k.,
  6. Rimantas Paulauskas – matematika, IT,
  7. Dominykas Rapalis – IT,
  8. Augustė Rimkutė – lietuvių k., biologija,
  9. Kornelija Rogalnikovaitė – biologija,

10.  Dovilė Zinkutė – lietuvių k., biologija.

TB Diplomo programos mokiniai:

  1. Simona Beatričė Jurkšaitytė – lietuvių, anglų k.,
  2. Gabrielė Dragūnaitė – lietuvių, anglų k.,
  3. Lada Naryškina – anglų k.

2017 metų šimtukininkai:

  1. Laurynas Gečas – istorija,
  2. Klaudija Grabauskaitė – lietuvių k.,
  3. Domas Kazokas – matematika, biologija, chemija
  4. Arnas Lietuvninkas – anglų k.,
  5. Beatričė Mockaitytė – matematika,
  6. Dovydas Petrošius – anglų k.,
  7. Domantas Pukelis – anglų k., matematika, geografija;
  8. Aivaras Usevičius – matematika.
  9. Deimantė Zobėlaitė – matematika,

TB Diplomo programos mokiniai aukščiausiu įvertinimu (7) išlaikę egzaminus:

  1. Evelina Lipkytė - anglų kalba;
  2. Valdonė Masedunskaitė - geografija;
  3. Kamilė Miliškevičiūtė - anglų kalba
  4. Julija Skerniškytė – lietuvių, anglų ir vokiečių k

2016 metai

  1. Builisova Kristina – anglų k.,
  2. Milišauskaitė Justina – matematika,
  3. Valančiūtė Monika – anglų k.

2015 metai

  1. Aistė Baužaitė — lietuvių k.
  2. Gabrielė Jakštaitė — biologija
  3. Adas Kardašius — anglų k., fizika
  4. Arūnė Vaikasaitė — anglų k.

2014 metai

  1. Ingrida Šimkutė — anglų k., matematika
  2. Andrius Petkus — informacinės technologijos
  3. Marijus Ambrozas — fizika


2013 metai

  1. Bagdonaitė Silvija — lietuvių kalba, matematika
  2. Bertašiūtė Kamilė — lietuvių kalba
  3. Grinkevičiūtė Paulina — lietuvių kalba
  4. Kiudelytė Justė — lietuvių kalba
  5. Liorančas Šarūnas — matematika
  6. Sakalytė Jurgita — matematika
  7. Venckutė Toma — anglų kalba, lietuvių kalba

2012 metai

  1. Edita Sajonaitė — biologija

  2. Eglė Pociūtė — istorija

  3. Ingrida Lauciūtė — matematika

  4. Linas Lobinas — fizika

  5. Ugnė Aukštakalnytė — lietuvių kalba

  6. Viktorija Urbonaitė — lietuvių kalba


 

2011 m.

  1. Eglė Grundulaitė — lietuvių kalba
  2. Justina Balčiūtė — anglų kalba
  3. Laura Jonikaitė — lietuvių kalba
  4. Linas Pajarskas — matematika
  5. Martynas Bendikas — lietuvių kalba
  6. Martynas Bendikas — matematika
  7. Rita Vėlavičiūtė — lietuvių kalba

2010 m.

  1. Akvilina Krasauskaitė — biologija
  2. Gabrielė - Marija Butkutė — anglų k.
  3. Gabrielė – Marija Butkutė — lietuvių k.
  4. Greta Liutkutė — lietuvių k.

2009 m.

  1. Aušra Martinkutė — istorija
  2. Sandra Aleksejevaitė — rusų k.

2008 m.

  1. Evelina Juškytė – lietuvių k.
  2. Gediminas Gustys - matematika
  3. Gediminas Šedbaras – anglų k.
  4. Tomas Unikauskis - matematika

2007 m.

  1. Aušra Lapytė - biologija
  2. Bernardas Šidlauskas - istorija
  3. Gailė Mažeikaitė - biologija
  4. Gailė Mažeikaitė – lietuvių k.
  5. Vytautas Bartušis - matematika

2006 m.

  1. Justas Šimašius - istorija
  2. Kornelija Venskaitytė – lietuvių k.
  3. Reda Kireilytė – lietuvių k.
  4. Vytautas Lapė – lietuvių k.
  5. Vytautas Lapė – matematika

2005 m.

  1. Andrius Šimašius – anglų k.
  2. Gintarė Slušinskaitė - biologija

2004 m.

  1. Agnė Klimaitė – anglų k.
  2. Jovita Žiogaitė – matematika
  3. Laurynas Kasiulynas – istorija
  4. Milda Aukštakalnytė – istorija
  5. Rima Juciūtė – biologija
  6. Rima Juciūtė – lietuvių k.
  7. Rita Mockutė – matematika
  8. Vilma Niparavičiūtė – lietuvių k.

2003 m.

 

  1. Agnė Miniotaitė – lietuvių k.
  2. Agnė Miniotaitė – matematika
  3. Eglė Mockaitytė – anglų k.
  4. Eglė Mockaitytė – biologija
  5. Eglė Mockaitytė – chemija
  6. Eglė Mockaitytė – lietuvių k.
  7. Eglė Mockaitytė – matematika
  8. Gintaras Mičiulis – matematika
  9. Jonas Genys – matematika
  10. Lina Rakštytė – lietuvių k.
  11. Lina Rakštytė – matematika
  12. Lina Štangvaltaitė – lietuvių k.
  13. Simona Širvaitytė – matematika
  14. Vida Juciūtė – anglų k.
  15. Vida Juciūtė – lietuvių k.
  16. Vytautas Juodis - istorija

2002 m.

  1. Audrius Zaukevičius - fizika
  2. Boleslovas Šidlauskas – matematika
  3. Inga Černauskaitė – istorija
  4. Jonas Tirevičius – matematika
  5. Kristijonas Paliutis – istorija
  6. Viktorija Nakvosaitė – matematika
  7. Vilma Gavėnaitė – anglų k.

 

2001 m.

  1. Arūnas Girskis – istorija

 

 

Paieška

Vertimas

Video filmukai

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis