Olimpiadininkai

OLIMPIADŲ PRIZININKAI

argaiv1291

Džiaugiamės mūsų pirmokais – jie iškovojo net 18 prizinių vietų.

4 rajono dalykinių olimpiadų pirmąsias vietas:

 

Rokas Danusas – chemijos;

Meda Pikčiūnaitė – matematikos;

Simona Šedbaraitė – biologijos;

Kamilė Zobėlaitė – lietuvių kalbos ir literatūros.

 

6 rajono dalykinių olimpiadų antrąsias vietas:

Rokas Danusas – biologijos;

Gediminas Korsakas – matematikos;

Liepa Slušinskaitė – biologijos;

Augustina Stonytė – lietuvių kalbos ir literatūros;

Karina Vaičekauskaitė – geografijos;

Kamilė Zobėlaitė – fizikos.

 

8 rajono dalykinių olimpiadų trečiąsias vietas:

Nedas Alijošius – chemijos;

Rokas Danusas – geografijos;

Rokas Danusas – matematikos;

Beatričė Dapšaitė – biologijos;

Gediminas Korsakas – fizikos;

Liepa Slušinskaitė – matematikos;

Justinas Stankus – matematikos;

Augustina Stonytė – biologijos.

 

Į geriausiųjų mokinių dešimtuką savivaldybėje pateko 7 Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra“ dalyviai:

Nedas Alijošius,

Arnas Jonikas,

Matas Miliūnas,

Ignas Norkus

Meda Pikčiūnaitė,

Justinas Stankus,

Augustina Stonytė.

 

Sėkmingi metai buvo ir mūsų antrokams, jie taip pat užėmė 18 prizinių vietų.

4 rajono dalykinių olimpiadų pirmąsias vietas:

Augustė Didoraitė – technologijų;

Martynas Ishambetau – rusų kalbos;

Gabija Latvytė – technologijų;

Klaudija Norkaitytė – geografijos.

 

6 rajono dalykinių olimpiadų antrąsias vietas:

Dominykas Pocius – biologijos;

Barbora Sendžikaitė – anglų kalba;

Laurynas Skrodenis – matematikos, fizikos, chemijos;

Eimantas Stulginskas – IT.

 

8 rajono dalykinių olimpiadų trečiąsias vietas:

Beatričė Arštikytė – dailės;

Inga Dumbliauskaitė – biologijos;

Vaiva Jockutė – chemijos;

Gabija Krompcholcaitė – lietuvių kalbos ir literatūros;

Vita Mineikytė – biologijos;

Eva Mockutė – biologijos, chemijos;

Klaudija Norkaitytė – lietuvių kalbos ir literatūros.

 

Į geriausiųjų mokinių dešimtuką savivaldybėje pateko 2 Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra“ dalyviai:

Ugnė Baliutavičiūtė,

Kamilė Norbutaitė.

 

Daugiausiai prizinių vietų šiais mokslo metais užėmė trečiokai,  net 21.

8 rajono dalykinių olimpiadų pirmosios vietos:

Paula Emilija Ažnaitė – dailės;

Viktorija Paliokaitė – biologijos;

Ugnė Ramanauskaitė – lietuvių kalbos ir literatūros;

Eitas Rimkus – LMGA „Mano gaublys“ , geografijos;

Deimantė Ripinskytė – lietuvių kalbos ir literatūros;

Viltė Stankutė – anglų kalbos;

Domas Ščelys – fizikos.

 

8 rajono dalykinių olimpiadų antrosios vietos

Vanesa Dimšaitė – geografijos;

Jovilė Gečaitė – dailės;

Gabija Gendroliūtė – geografijos;

Kristupas Mikašauskas – biologijos;

Rugilė Norbutaitė – lietuvių  kalbos ir literatūros;

Kostas Patašius – chemijos;

Goda Stašinskaitė – geografijos;

Marija Vasiliauskaitė – matematikos.

 

5 rajono dalykinių olimpiadų trečiosios vietos  

Paula Ažnaitė Emilija – lietuvių kalbos ir literatūros;

Jovilė Gečaitė – matematikos;

Anelė Matrosovaitė – anglų kalbos;

Viktorija Paliokaitė – lietuvių kalbos ir literatūros;

Goda Strudumskytė – biologijos.

 

Į geriausiųjų mokinių dešimtuką savivaldybėje pateko 7 Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra“ dalyviai:

Kamilė Klimaitė,

Kostas Patašius,

Aironas Petraitis,

Eitas Rimkus,

Jonas Vytautas Sviklis,

Domas Ščelys,

Marija Vasiliauskaitė.

 

Ketvirtokai laimėjo 16 prizinių vietų.

5 rajono dalykinių olimpiadų pirmąsias vietas:

Lina Grubliauskaitė – technologijų;

Domantas Gruodis – geografijos;

Matas Kybartas – IT;

Paulius Matemaitis – lietuvių kalbos ir literatūros;

Lukas Mikalauskas – fizikos.

 

7 rajono dalykinių olimpiadų antrąsias vietas:

Matas Kybartas – matematikos;

Eimantas Maslovas – LMGA „Mano gaublys“;

Ignas Ruškys – geografijos, biologijos;

Viltė Sutkaitytė – biologijos;

Nedas Tamašauskas – LMGA „Mano gaublys“;

Rima Volungytė – istorijos.

 

4  rajono dalykinių olimpiadų trečiąsias vietos

Domantas Gruodis – matematikos;

Eimantas Maslovas – geografijos;

Paulius Matemaitis – istorijos;

Rima Volungytė – biologijos.

 

Į geriausiųjų mokinių dešimtuką savivaldybėje pateko 5 Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra“ dalyviai:

Domantas Gruodis;

Eimantas Maslovas;

Lukas Mikalauskas;

Austėja Norkutė;

Ignas Ruškys.