Tauragės „Versmės“ gimnazija

ADRESAS: J.Tumo-Vaižganto g. 10, 72261 Tauragė

Patyčių dėžutė

 

Erasmus+ projektas KA1

 

ERASMUS+ KA1 projektas
BESIMOKANTI MOKYKLA — SĖKMINGA MOKYKLA

Projekto aprašymas.

Projekto veiklos ir dalyviai.

Pirmas mobilumas. Istorijos mokytojų kursai Italijoje.

Erasmus+ projektas KA2

 

ERASMUS+ KA2 projektas „MOVE“

Pirmas susitikimas
(Porto, Portugalija).

Antras susitikimas
(Paryžius (Asnieres), Prancūzija).

Trečias susitikimas
(Tauragė, Lietuva).

Ketvirtas susitikimas
(Hamburgas, Vokietija).

Penktas susitikimas
(Milanas (Rho), Italija).

Šeštas susitikimas
(Salamina, Graikija).

Lankomumas

•Turinio peržiūrėjimai• : 4053293

BŪSIMŲJŲ GIMNAZISTŲ DĖMESIUI!
Nuo 2020 m. kovo 2 d. priimami prašymai į I gimnazijos (9) ir TB 1 (III gimnazijos) klases.
Prašymai ir dokumentai apie pasiekimus priimami raštinėje darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. Šiuo metu prašymus galite atsiųsti el. paštu gimnazija@versme.org
Išsami informacija svetainėje Meniu–Priėmimo tvarka
Administracija

Olimpiadininkai

OLIMPIADŲ PRIZININKAI

argaiv1123

Džiaugiamės mūsų pirmokais – jie iškovojo net 18 prizinių vietų.

4 rajono dalykinių olimpiadų pirmąsias vietas:

 

Rokas Danusas – chemijos;

Meda Pikčiūnaitė – matematikos;

Simona Šedbaraitė – biologijos;

Kamilė Zobėlaitė – lietuvių kalbos ir literatūros.

 

6 rajono dalykinių olimpiadų antrąsias vietas:

Rokas Danusas – biologijos;

Gediminas Korsakas – matematikos;

Liepa Slušinskaitė – biologijos;

Augustina Stonytė – lietuvių kalbos ir literatūros;

Karina Vaičekauskaitė – geografijos;

Kamilė Zobėlaitė – fizikos.

 

8 rajono dalykinių olimpiadų trečiąsias vietas:

Nedas Alijošius – chemijos;

Rokas Danusas – geografijos;

Rokas Danusas – matematikos;

Beatričė Dapšaitė – biologijos;

Gediminas Korsakas – fizikos;

Liepa Slušinskaitė – matematikos;

Justinas Stankus – matematikos;

Augustina Stonytė – biologijos.

 

Į geriausiųjų mokinių dešimtuką savivaldybėje pateko 7 Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra“ dalyviai:

Nedas Alijošius,

Arnas Jonikas,

Matas Miliūnas,

Ignas Norkus

Meda Pikčiūnaitė,

Justinas Stankus,

Augustina Stonytė.

 

Sėkmingi metai buvo ir mūsų antrokams, jie taip pat užėmė 18 prizinių vietų.

4 rajono dalykinių olimpiadų pirmąsias vietas:

Augustė Didoraitė – technologijų;

Martynas Ishambetau – rusų kalbos;

Gabija Latvytė – technologijų;

Klaudija Norkaitytė – geografijos.

 

6 rajono dalykinių olimpiadų antrąsias vietas:

Dominykas Pocius – biologijos;

Barbora Sendžikaitė – anglų kalba;

Laurynas Skrodenis – matematikos, fizikos, chemijos;

Eimantas Stulginskas – IT.

 

8 rajono dalykinių olimpiadų trečiąsias vietas:

Beatričė Arštikytė – dailės;

Inga Dumbliauskaitė – biologijos;

Vaiva Jockutė – chemijos;

Gabija Krompcholcaitė – lietuvių kalbos ir literatūros;

Vita Mineikytė – biologijos;

Eva Mockutė – biologijos, chemijos;

Klaudija Norkaitytė – lietuvių kalbos ir literatūros.

 

Į geriausiųjų mokinių dešimtuką savivaldybėje pateko 2 Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra“ dalyviai:

Ugnė Baliutavičiūtė,

Kamilė Norbutaitė.

 

Daugiausiai prizinių vietų šiais mokslo metais užėmė trečiokai,  net 21.

8 rajono dalykinių olimpiadų pirmosios vietos:

Paula Emilija Ažnaitė – dailės;

Viktorija Paliokaitė – biologijos;

Ugnė Ramanauskaitė – lietuvių kalbos ir literatūros;

Eitas Rimkus – LMGA „Mano gaublys“ , geografijos;

Deimantė Ripinskytė – lietuvių kalbos ir literatūros;

Viltė Stankutė – anglų kalbos;

Domas Ščelys – fizikos.

 

8 rajono dalykinių olimpiadų antrosios vietos

Vanesa Dimšaitė – geografijos;

Jovilė Gečaitė – dailės;

Gabija Gendroliūtė – geografijos;

Kristupas Mikašauskas – biologijos;

Rugilė Norbutaitė – lietuvių  kalbos ir literatūros;

Kostas Patašius – chemijos;

Goda Stašinskaitė – geografijos;

Marija Vasiliauskaitė – matematikos.

 

5 rajono dalykinių olimpiadų trečiosios vietos  

Paula Ažnaitė Emilija – lietuvių kalbos ir literatūros;

Jovilė Gečaitė – matematikos;

Anelė Matrosovaitė – anglų kalbos;

Viktorija Paliokaitė – lietuvių kalbos ir literatūros;

Goda Strudumskytė – biologijos.

 

Į geriausiųjų mokinių dešimtuką savivaldybėje pateko 7 Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra“ dalyviai:

Kamilė Klimaitė,

Kostas Patašius,

Aironas Petraitis,

Eitas Rimkus,

Jonas Vytautas Sviklis,

Domas Ščelys,

Marija Vasiliauskaitė.

 

Ketvirtokai laimėjo 16 prizinių vietų.

5 rajono dalykinių olimpiadų pirmąsias vietas:

Lina Grubliauskaitė – technologijų;

Domantas Gruodis – geografijos;

Matas Kybartas – IT;

Paulius Matemaitis – lietuvių kalbos ir literatūros;

Lukas Mikalauskas – fizikos.

 

7 rajono dalykinių olimpiadų antrąsias vietas:

Matas Kybartas – matematikos;

Eimantas Maslovas – LMGA „Mano gaublys“;

Ignas Ruškys – geografijos, biologijos;

Viltė Sutkaitytė – biologijos;

Nedas Tamašauskas – LMGA „Mano gaublys“;

Rima Volungytė – istorijos.

 

4  rajono dalykinių olimpiadų trečiąsias vietos

Domantas Gruodis – matematikos;

Eimantas Maslovas – geografijos;

Paulius Matemaitis – istorijos;

Rima Volungytė – biologijos.

 

Į geriausiųjų mokinių dešimtuką savivaldybėje pateko 5 Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra“ dalyviai:

Domantas Gruodis;

Eimantas Maslovas;

Lukas Mikalauskas;

Austėja Norkutė;

Ignas Ruškys.

 

Paieška

Nuotolinis mokymas

•Reklaminis skydelis•

Mūsų partneriai

•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•

Vertimas

Video filmukai