Tauragės „Versmės“ gimnazija

ADRESAS: J.Tumo-Vaižganto g. 10, 72261 Tauragė

Patyčių dėžutė

 

Erasmus+ projektas KA1

 

ERASMUS+ KA1 projektas
BESIMOKANTI MOKYKLA — SĖKMINGA MOKYKLA

Projekto aprašymas.

Projekto veiklos ir dalyviai.

Pirmas mobilumas. Istorijos mokytojų kursai Italijoje.

Erasmus+ projektas KA2

 

ERASMUS+ KA2 projektas „MOVE“

Pirmas susitikimas
(Porto, Portugalija).

Antras susitikimas
(Paryžius (Asnieres), Prancūzija).

Trečias susitikimas
(Tauragė, Lietuva).

Ketvirtas susitikimas
(Hamburgas, Vokietija).

Penktas susitikimas
(Milanas (Rho), Italija).

Šeštas susitikimas
(Salamina, Graikija).

Geri darbai Lietuvai!

Lankomumas

•Turinio peržiūrėjimai• : 2230439

Jūrų keliais

,,Versmės“ gimnazistų pergalė

argaiv1571

Inesa Altaravičienė, Ugdymo karjerai konsultantė

 Vėjuotą gegužės antrosios rytą Tauragės Versmės gimnazistų komanda išvyko į Klaipėdos Aukštosios jūreivystės mokyklos 11 metus organizuojamą konkursą „Jūrų keliais 2019“.

„Versmės“ gimnazistai konkurse

Konkurse dalyvavo 12 komandų iš įvairių Lietuvos gimnazijų. Konkursas susideda net iš 7 skirtingų užduočių bei veiklų. Komandos kuo greičiau turi įveikti įvairiausias užduotis: gelbėjimo užduotys baseine, imituoto laivo triume su dūmų labirintu, laivo valdymo simuliatoriuje, pirmosios pagalbos- gaivinimo bei žaizdų tvarstymo užduotys, metlynio metimas, teorinių žinių užduotys, kur reikia iš jūrinių vėliavėlių sudėlioti jūrinius pranešimus bei rišti jūrinius mazgus. Daugiausiai jėgų reikalauja, adrenaliną ir įtampą kelia virvės traukimo rungtys.

Šis konkursas – puikaus vadybinio darbo rezultatas: daug rėmėjų, komandų pagalbininkai studentai jūrininkai, maitinimas ir puikios dovanos visiems konkurso dalyviams.

Mūsų komandą šiemet lydėjo ir globojo buvęs „Versmės“ gimnazistas Andrius, studijuojantis LAJM. Smagus betarpiškas, šiltas ryšys ir komandinis darbas, teikia didžiausią pasitenkinimą ir dovanoja sėkmę. Komanda iškovojo pirmąją vietą ir laimėjo kelionę DFDS kompanijos keltu į Švediją, į Karlshamno uostą!

O didžiausią visų nuostabą kėlė tai, kad mūsų komanda į konkursantų gretas įšoko likus savaitei iki mokinių atostogų, ir dviem savaitėms iki konkurso dienos. Dėkojame organizatoriams ir tikimės, kad konkurso atidaryme nuskambėjęs linkėjimas – 7 pėdos po kyliu – lydės kelionės metu!

 

Paieška

Vertimas

Video filmukai

Mūsų partneriai

•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•