Tauragės „Versmės“ gimnazija

ADRESAS: J.Tumo-Vaižganto g. 10, 72261 Tauragė

Projektas MOVE

Erasmus+ KA2 projekto „Move“ atgarsiai

argaiv1671

Vestina Gustytė, III a klasės mokinė

Kovo 24-29 dienomis Tauragės Versmės gimnazijoje apsilankė Erasmus+KA2 „Move“ projekto dalyviai - svečiai iš Vokietijos, Prancūzijos, Italijos, Portugalijos ir Graikijos. 

Projekto MOVE dalyviai lankėsi LR Seime

Projekto tema mobilumas, todėl visos savaitės metu mokiniai ir mokytojai dirbo grupėse: kūrė vaizdų ir garsų žemėlapį, turėjo galimybę apskaičiuoti savo asmeninį ekologinį pėdsaką, kurti tinklaraštį, dalyvauti žaidime ,,trivial pursuit" ar net tyrinėti Tauragės miestą - dviračių eismo zonas, žaidimų aikšteles ir kitas vietas, pritaikytas mobilumui. Žinoma, stengėmės ir kuo daugiau keliauti, aprodyti gražiausias Lietuvos vietas. Antrąją vizito dieną kartu su projekto dalyviais vykome į Vilnių, kur aplankėme Lietuvos Respublikos Seimą, o pakeliui į sostinę - transporto muziejų Vievyje. Ketvirtąją projekto dieną plaukėme į vieną gražiausių mūsų šalies vietų - Nidą. Na, o vizito pabaigą vainikavo išvyka į Taurų parką, kurioje projekto dalyviai galėjo išbandyti savo jėgas. Džiaugiamės, jog mūsų mokykla ir, žinoma, Lietuva paliko neišdildomą įspūdį projekto dalyviams iš svetur. Dėkojame ir mokytojai Vilijai Krūgelienei, kuri maloniai nustebino svečius šokių ansamblio ,,Jūra" parengta tautine choreografija. Taip pat nuoširdžiai dėkojame projekto koordinatorėms mokytojoms Ingridai Vaičienei ir Jūratei Orlovienei bei visiems prisidėjusiems prie svetingo priėmimo mūsų gimnazijoje. Emocijos, patirtos šią savaitę liks visų mūsų širdyse dar ilgai!

 

 

Paieška

Vertimas

Video filmukai

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis