Tauragės „Versmės“ gimnazija

ADRESAS: J.Tumo-Vaižganto g. 10, 72261 Tauragė

Patyčių dėžutė

 

Erasmus+ projektas KA1

 

ERASMUS+ KA1 projektas
BESIMOKANTI MOKYKLA — SĖKMINGA MOKYKLA

Projekto aprašymas.

Projekto veiklos ir dalyviai.

Pirmas mobilumas. Istorijos mokytojų kursai Italijoje.

Erasmus+ projektas KA2

 

ERASMUS+ KA2 projektas „MOVE“

Pirmas susitikimas
(Porto, Portugalija).

Antras susitikimas
(Paryžius (Asnieres), Prancūzija).

Trečias susitikimas
(Tauragė, Lietuva).

Ketvirtas susitikimas
(Hamburgas, Vokietija).

Penktas susitikimas
(Milanas (Rho), Italija).

Šeštas susitikimas
(Salamina, Graikija).

Geri darbai Lietuvai!

Lankomumas

Turinio peržiūrėjimai : 2137736

DĖMESIO!


BIRŽELIO 21 D. NUO 11.00 IKI 14.00 VAL. KVIEČIAME UŽSUKTI Į GIMNAZIJĄ IR UŽSISAKYTI MOKYKLINĘ UNIFORMĄ. IŠANKSTINIS MOKĖJIMAS (IKI 20 EURŲ)
GIMNAZIJOS SKELBIMŲ LENTOJE RASITE PIRMŲ KLASIŲ MOKINIŲ SĄRAŠUS.

MOKYMO(SI) SUTARTYS PASIRAŠOMOS NUO BIRŽELIO 13 DIENOS DARBO VALANDOMIS (8.00 – 12.00 VAL. IR NUO 13.00 VAL. IKI 17.00 VAL.).
STOJANTIEJI Į KITAS GIMNAZIJOS KLASES DOKUMENTUS PATEIKIA IKI RUGPJŪČIO 31 D. (PRAŠYMĄ IR IŠSILAVINIMO PAŽYMĖJIMĄ).

DIREKTORĖ

Projektas MOVE

Erasmus+ KA2 projekto „Move“ atgarsiai

argaiv1318

Vestina Gustytė, III a klasės mokinė

Kovo 24-29 dienomis Tauragės Versmės gimnazijoje apsilankė Erasmus+KA2 „Move“ projekto dalyviai - svečiai iš Vokietijos, Prancūzijos, Italijos, Portugalijos ir Graikijos. 

Projekto MOVE dalyviai lankėsi LR Seime

Projekto tema mobilumas, todėl visos savaitės metu mokiniai ir mokytojai dirbo grupėse: kūrė vaizdų ir garsų žemėlapį, turėjo galimybę apskaičiuoti savo asmeninį ekologinį pėdsaką, kurti tinklaraštį, dalyvauti žaidime ,,trivial pursuit" ar net tyrinėti Tauragės miestą - dviračių eismo zonas, žaidimų aikšteles ir kitas vietas, pritaikytas mobilumui. Žinoma, stengėmės ir kuo daugiau keliauti, aprodyti gražiausias Lietuvos vietas. Antrąją vizito dieną kartu su projekto dalyviais vykome į Vilnių, kur aplankėme Lietuvos Respublikos Seimą, o pakeliui į sostinę - transporto muziejų Vievyje. Ketvirtąją projekto dieną plaukėme į vieną gražiausių mūsų šalies vietų - Nidą. Na, o vizito pabaigą vainikavo išvyka į Taurų parką, kurioje projekto dalyviai galėjo išbandyti savo jėgas. Džiaugiamės, jog mūsų mokykla ir, žinoma, Lietuva paliko neišdildomą įspūdį projekto dalyviams iš svetur. Dėkojame ir mokytojai Vilijai Krūgelienei, kuri maloniai nustebino svečius šokių ansamblio ,,Jūra" parengta tautine choreografija. Taip pat nuoširdžiai dėkojame projekto koordinatorėms mokytojoms Ingridai Vaičienei ir Jūratei Orlovienei bei visiems prisidėjusiems prie svetingo priėmimo mūsų gimnazijoje. Emocijos, patirtos šią savaitę liks visų mūsų širdyse dar ilgai!

 

 

Paieška

Vertimas

Video filmukai

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis