Tauragės „Versmės“ gimnazija

ADRESAS: J.Tumo-Vaižganto g. 10, 72261 Tauragė

Sulaukėme svečių

Atvirų durų dienos

argaiv1671

Viktorija Jurgilaitė, II a klasės gimnazistė

Balandžio 2-3 dienomis į Tauragės „Versmės“ gimnaziją sugužėjo gausus būrys aštuntų klasių moksleivių.

Atvirų durų dienos gimnazijoje

Organizuojamos atvirų durų dienos padėjo mokiniams susipažinti su būsimaisiais mokytojais, pamatyti mūsų mokykloje organizuojamas veiklas bei projektus ir netgi sudalyvauti keliose pamokose. Jaunuoliai pamatė, kad matematikos, kūno kultūros, chemijos ar kitos pamokos gali būti ne tik naudingos, bet ir labai įdomios. Mūsų mokyklos mokiniai uoliai dirbo ir ruošėsi, kad svečiams būtų įdomu ir linksma. Gimnazijos pirmų klasių moksleivių darytos draugystės apyrankės leido suprasti, kad šioje mokykloje kiekvienas yra laukiamas ir kviečiamas tapti jaukios ir draugiškos bendruomenės dalimi.

 

Paieška

Vertimas

Video filmukai

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis