Tauragės „Versmės“ gimnazija

ADRESAS: J.Tumo-Vaižganto g. 10, 72261 Tauragė

Erasmus+ projektas KA1

 

ERASMUS+ KA1 projektas
BESIMOKANTI MOKYKLA — SĖKMINGA MOKYKLA

Projekto aprašymas.

Projekto veiklos ir dalyviai.

Pirmas mobilumas. Istorijos mokytojų kursai Italijoje.

Erasmus+ projektas KA2

 

ERASMUS+ KA2 projektas „MOVE“

Pirmas susitikimas
(Porto, Portugalija).

Antras susitikimas
(Paryžius (Asnieres), Prancūzija).

Trečias susitikimas
(Tauragė, Lietuva).

Ketvirtas susitikimas
(Hamburgas, Vokietija).

Penktas susitikimas
(Milanas (Rho), Italija).

Šeštas susitikimas
(Salamina, Graikija).

Geri darbai Lietuvai!

Lankomumas

Turinio peržiūrėjimai : 2018244

Tinklinio turnyras

Versmiškiai – treti

argaiv1899

Vida Januševičienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė

Gruodžio 7 d. vyko regiono BLM moksleivių tradicinis kalėdinis tinklinio turnyras.

Turnyro dalyviai

Šiemet jau 6-asis. Dalyvavo Kaltinėnų A. Stulginskio, Laukuvos N. Vėliaus, Šilalės S. Gaudėšiaus, Tauragės Žalgirių, Tauragės ,,Versmės“ gimnazijų vaikinų ir merginų komandos. Merginos žaidė Jovarų pagrindinės mokyklos sporto salėje, vaikinai savo jėgas išbandė mūsų mokyklos sporto salėje. Kadangi susirinko vienodo pajėgumo komandos, todėl netrūko azarto ir kovos tinklinio aikštelėje. Po atkaklių kovų merginų grupėje komandos pasiskirstė taip: penktos – Laukuvos N. Vėliaus, ketvirtos – Tauragės Žalgirių, trečios – mūsų mokyklos, antros – Šilalės S. Gaudėšiaus gimnazij komandos. Turnyro nugalėtojomis tapo Kaltinėnų A. Stulginskio gimnazijos merginos. Vaikinų grupėje penkti – Šilalės S. Gaudėšiaus, ketvirti – Kaltinėnų A. Stulginskio, treti – mūsų mokyklos vaikinai, antri – Tauragės Žalgirių gimnazija. Čempionų vardus iškovojo Laukuvos N. Vėliaus gimnazijos vaikinų komanda. Dėkoju visiems dalyviams už puikų žaidimą aikštelėje, jų mokytojams už bendradarbiavimą tarp mokyklų, Tauragės rajono savivaldybei ir UAB Vilkyškių pieninei už kasmetinį šio renginio rėmimą. Iki susimatymo kitais metais.

 

Paieška

Vertimas

Video filmukai

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis