Tauragės „Versmės“ gimnazija

ADRESAS: J.Tumo-Vaižganto g. 10, 72261 Tauragė

Erasmus+ projektas KA1

 

ERASMUS+ KA1 projektas
BESIMOKANTI MOKYKLA — SĖKMINGA MOKYKLA

Projekto aprašymas.

Projekto veiklos ir dalyviai.

Pirmas mobilumas. Istorijos mokytojų kursai Italijoje.

Erasmus+ projektas KA2

 

ERASMUS+ KA2 projektas „MOVE“

Pirmas susitikimas
(Porto, Portugalija).

Antras susitikimas
(Paryžius (Asnieres), Prancūzija).

Trečias susitikimas
(Tauragė, Lietuva).

Ketvirtas susitikimas
(Hamburgas, Vokietija).

Penktas susitikimas
(Milanas (Rho), Italija).

Šeštas susitikimas
(Salamina, Graikija).

Geri darbai Lietuvai!

Lankomumas

Turinio peržiūrėjimai : 1989189

Spalvų bėgimas

Spalvų bėgimas „The Color Run” skelbia vasarą Tauragėje

argaiv1968

Pasaulyje populiarus ir Lietuvoje jau penktus metus skaičiuojantis „The Color Run“ spalvų bėgimas vasaros startą skelbia Tauragėje. Spalvų ir sveiko gyvenimo būdo šventė prasideda birželio 1 d. Tauragėje, nuo 16 val. J. Viktoro Kalvano parke. 

„The Color Run“, tapo pasauliniu reiškiniu, apimančiu JAV, Europą, Aziją, Pietų Ameriką ir Australiją. Esame labai laimingi ir dėkojame Tauragės miesto iniciatyvai pristatyti šį spalvingą bėgimą ne tik Vilniuje, kur paprastai toks bėgimas spalvingai palydi vasarą ir kuris šiemet vyks rugsėjo 2 dieną sostinės Vingio parke.

Tauragiškiai bei miesto svečiai galės vasarą pasitikti būdami spalvoti nuo galvos iki kojų. Šis bėgimo renginys gerokai išsiskiria iš kitų. Spalvų šventė, kurioje skatinama tiesiog gerai praleisti laiką. Būtent todėl „The Color Run“ bėgikai neturi jokių laiko limitų, o svarbiausia, kad visi startavę, finišą pasiektų kuo labiau spalvoti ir, žinoma, būtų kaip įmanoma laimingesni. Norintieji tapti spalvotojo bėgimo dalyviais bilietus jau gali įsigyti The Color Run interneto puslapyje, kur vieno bilieto kaina yra 19,99€. Jį įsigijęs renginio dalyvis ne tik galės startuoti „The Color Run Tauragė“ distancijoje, bet taip pat gaus gausų dalyvio rinkinį, įskaitant ir oficialius marškinėlius, blizgų atminimo medalį, galvos raištį bei kitų bėgimo aksesuarų. Tauragėje planuojama sulaukti virš pusės tūkstančio spalvingų bėgikų. Tiesa, vaikams iki 10 metų amžiaus, kai kartu registruojasi suaugęs lydintis asmuo, dalyvavimas bėgime nieko nekainuoja. Nors dalyvio komplektas kartu su nemokama vaikiška registracija nesuteikiamas, tačiau nuotaika ir gera emocija garantuota.

 Pirmasis „The Color Run” renginys įvyko 2012 m. sausio mėn. JAV. Jis buvo skirtas sveikai ir laimingai gyvensenai skatinti, siekiant suburti bendruomenės narius, ir paraginti juos dalyvauti bėgime. „The Color Run“ nuo pat pirmojo debiuto sulaukė neįtikėtinos sėkmės. Šio bėgimo idėja tapo tokia populiari, kad spalvingasis maratonas jau vyko daugiau nei 300 miestų.

 Susirinkę dalyviai linksminasi festivalyje, dalyvauja žaidimuose, masinėse treniruotėse ir turi įveikti bėgimo trasą, kuri suskirstyta į atskiras „spalvų zonas“. Kai bėgikai patenka į vieną iš minėtų „spalvų zonų“, jie tikrąja to žodžio prasme yra išmaudomi ryškiaspalviuose dažuose nuo galvos iki kojų. Čia nėra jokių varžybų, nereikia jaudintis, kad atbėgsi paskutinis. Pagrindinis dalyvių tikslas yra startuoti visiems drauge ir pasiekti finišo liniją. Kadangi bėgimo laikas neskaičiuojamas, vadinamieji „spalvų bėgikai“ gali bėgti, eiti, šokinėti ar net ropoti. Dalyviams nėra būtinas specialus fizinis pasiruošimas, todėl bėgime gali dalyvauti visi norintys: ir vaikai, ir tėveliai, ir seneliai. „The Color Run“ skelbia, kad svarbiausia yra ateiti gerai nusiteikus ir smagiai praleisti laiką su visa šeima.

Daugiau informacijos apie „The Color Run“ bėgimą Tauragėje sužinoti bei registruotis galima interneto svetainėje www.thecolorrun.lt arba apsilankius Facebook paskyroje.

  

THE COLOR RUN

Simonas Gedutis

+370 685 55515

Paieška

Vertimas

Video filmukai

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis