Tauragės „Versmės“ gimnazija

ADRESAS: J.Tumo-Vaižganto g. 10, 72261 Tauragė

Erasmus+ projektas KA1

 

ERASMUS+ KA1 projektas
BESIMOKANTI MOKYKLA — SĖKMINGA MOKYKLA

Projekto aprašymas.

Projekto veiklos ir dalyviai.

Pirmas mobilumas. Istorijos mokytojų kursai Italijoje.

Erasmus+ projektas KA2

 

ERASMUS+ KA2 projektas „MOVE“

Pirmas susitikimas
(Porto, Portugalija).

Antras susitikimas
(Paryžius (Asnieres), Prancūzija).

Trečias susitikimas
(Tauragė, Lietuva).

Ketvirtas susitikimas
(Hamburgas, Vokietija).

Penktas susitikimas
(Milanas (Rho), Italija).

Šeštas susitikimas
(Salamina, Graikija).

Geri darbai Lietuvai!

Lankomumas

Turinio peržiūrėjimai : 2056019

Žemės dienai

Švęsk Žemės dieną su KTU

argaiv1122

S. Radžiūnienė, chemijos mokytoja

Tradiciškai pavasarį Kauno technologijos universitetas kviečia moksleivius dalyvauti akademiko Jono Janickio chemijos konkurse. Konkurso tikslas – sudominti moksleivius chemijos mokslu, sudaryti jiems galimybes įvertinti savo žinias, susipažinti su KTU Cheminės technologijos fakultetu. Kartu su konkursu vyksta ir kitas tradicinis renginys „Švęsk Žemės dieną su KTU“, kuriame dalyvauti kviečia KTU Tvariosios inžinerijos ir ekotechnologijų studijų dėstytojai ir studentai.

Konkurso dalyviai ir jų mokytoja Sondra Radžiūnienė

Balandžio 4 dieną vykusiame akademiko Jono Janickio konkurse savo jėgas išbandyti vyko ir mūsų gimnazijos moksleiviai: Lukas Mikalauskas, Viltė Sutkaitytė, Rima Volungytė, Lijana Zakšauskaitė, Gabija Murauskaitė, Augustinas Zinkus, Gintarė Runzaitė, Guoda Mockutė, Dovydas Petraitis ir Augustas Karbauskas.

Konkursas susideda iš dviejų dalių: teorinės ir eksperimentinės. Teorinėje konkurso dalyje moksleiviai sprendžia teorines užduotis, o eksperimentinėje dalyje atlieka eksperimentą, parodo savo praktinius gebėjimus.

Pertraukos metu tarp teorinės ir praktinės dalių vyko renginys „Švęsk Žemės dieną su KTU“. 10-12 klasių moksleivių grupės iš įvairių Lietuvos mokyklų pristatė savo iš atliekų sukurtus daiktus, kurie pritaikomi ir naudojami buityje. Visi šventės dalyviai galėjo naudodamiesi išmaniosiomis programėlėmis balsuoti už patikusią komandą, renginio pabaigoje daugiausiai balsų surinkusi komanda buvo apdovanota.

Mokytojai kartu su moksleiviais dalyvavo seminare, kurį vedė KTU Tvariosios inžinerijos ir ekotechnologijų studijų dėstytojai. Seminaro pranešimai buvo įdomūs: „Lietaus vandens panaudojimo galimybės mūsų buityje“, „Ar mūsų pasaulis tvarus“, „Išmaniųjų įrenginių gyvavimas ir perdirbimas“.

Mūsų gimnazistams patiko vykęs renginys, tik apgailestavo, kad pritrūko laiko susipažinti su Cheminės technologijos fakultetu.

 

Paieška

Vertimas

Video filmukai

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis