Tauragės „Versmės“ gimnazija

ADRESAS: J.Tumo-Vaižganto g. 10, 72261 Tauragė

Erasmus+ projektas KA1

 

ERASMUS+ KA1 projektas
BESIMOKANTI MOKYKLA — SĖKMINGA MOKYKLA

Projekto aprašymas.

Projekto veiklos ir dalyviai.

Pirmas mobilumas. Istorijos mokytojų kursai Italijoje.

Erasmus+ projektas KA2

 

ERASMUS+ KA2 projektas „MOVE“

Pirmas susitikimas
(Porto, Portugalija).

Antras susitikimas
(Paryžius (Asnieres), Prancūzija).

Trečias susitikimas
(Tauragė, Lietuva).

Ketvirtas susitikimas
(Hamburgas, Vokietija).

Penktas susitikimas
(Milanas (Rho), Italija).

Šeštas susitikimas
(Salamina, Graikija).

Geri darbai Lietuvai!

Lankomumas

Turinio peržiūrėjimai : 2054473

Pilietiškumo pamoka

Turiningas susitikimas

argaiv1122

Deimantė Ripinskytė, Erika Venckutė, I c klasės gimnazistės

Mūsų gimnazijoje vyko susitikimas su ambasadoriumi, buvusiu Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministru, KTU Europos instituto direktoriumi, „Misija Sibiras“ iniciatoriumi Vygaudu Ušacku. Garbingas svečias atvyko kartu su projekto „Misija Sibiras“ dalyviu Karoliu Žemaičiu.

V. Ušackas papasakojo apie save, buvusį mažo Lietuvos miesto vaiką, tremtinių palikuonį, panorusį studijuoti teisę, apie savo karjerą, apie tremtinius, kurie paaukojo gyvybę už Lietuvos laisvę. Buvo įdomu klausytis žymaus žmogaus gyvenimo istorijos. Kitas susitikimo svečias, projekto dalyvis Karolis kalbėjo apie projektą „Misija Sibiras“. Sužinojome, jog iki šių metų buvo surengta net 17 ekspedicijų į lietuvių tremties ir įkalinimo vietas Rusijoje, Kazachstane, Tadžikistane. Kiekvienoje misijoje dalyvauja 16 labiausiai motyvuotų žmonių. Jaunimo ekspedicijos sutvarkė apie 90 lietuvių kapinių, aplankė Sibire gyvenančius lietuvius. Renginio pabaigoje svečiai mūsų mokyklai padovanojo Vyčio vėliavą, o mes jiems padėkojome už įdomius pasakojimus. Tikimės, jog šis susitikimas – pilietiškumo pamoka – įkvėps mus, gimnazistus, daryti gerus darbus savo tėvynei.

 

Paieška

Vertimas

Video filmukai

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis