Tauragės „Versmės“ gimnazija

ADRESAS: J.Tumo-Vaižganto g. 10, 72261 Tauragė

Erasmus+ projektas KA1

 

ERASMUS+ KA1 projektas
BESIMOKANTI MOKYKLA — SĖKMINGA MOKYKLA

Projekto aprašymas.

Projekto veiklos ir dalyviai.

Pirmas mobilumas. Istorijos mokytojų kursai Italijoje.

Erasmus+ projektas KA2

 

ERASMUS+ KA2 projektas „MOVE“

Pirmas susitikimas
(Porto, Portugalija).

Antras susitikimas
(Paryžius (Asnieres), Prancūzija).

Trečias susitikimas
(Tauragė, Lietuva).

Ketvirtas susitikimas
(Hamburgas, Vokietija).

Penktas susitikimas
(Milanas (Rho), Italija).

Šeštas susitikimas
(Salamina, Graikija).

Geri darbai Lietuvai!

Lankomumas

Turinio peržiūrėjimai : 1952069

Adventas

Su viltimi ir džiaugsmu laiškuose pasveikinome Adventą

argaiv1006

Remigija Kalendienė, lietuvių kalbos mokytoja

Tauragės M. Mažvydo progimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė Ligita Tamašauskienė, katalikų tikybos vyresnioji mokytoja Daiva Poškienė, Tauragės Švč. Trejybės parapijos klebonas dekanas Vytautas Gedvainis mokinius pakvietė į jau tradiciniu tapusį konkursą „Laiškas Adventui“. Šiais metais konkursas respublikinis.

Ir mūsų gimnazijos grupelė mokinių mielai įsijungė į konkursą – mes, lietuvių kalbos mokytojos, sulaukėme šiltų, nuoširdžių, jautrių laiškų. Konkurso nuostatai griežti – ne visų laiškai pateko į paskutinį etapą. Bet mes džiaugiamės visais, kurie išsakė savo mintis, ir dėkojame kiekvienam rašiusiajam.

Kviečiu paskaityti mokinių, kurių darbai išsiųsti į respublikinį konkursą, – Gabrielės (IV b), Gintarės (III a), Gabrielės (I a) ir Paulos Emilijos (I b) – laiškų ištraukas. Pajuskime artėjančią šventų Kalėdų dvasią, įsileiskime į širdis meilę, gerumą ir pasidžiaukime mūsų gimnazisčių kūryba.

 

„Brangus žmogau, tad ar nenuostabus tai metas – metas įsiklausyti, sustoti, įsikurti ramybės papėdėje ir dalintis ja su kitais? Juk tik Jis, šis šventas laukimas, atveria tikrąjį kelią į Dievo balsą Kristuje, kuris skamba mums – Dievo vaikams.“                                                                                                                                                             Su meile, Gabrielė (IV b)

 

„Brangus kūdikėli, skleisk tokią meilę, kokios moko Jėzus Kristus. Kadaise toks pat mažas ir trapus pasaulį išvydo mūsų Išganytojas, tačiau besąlygiška meilė padėjo Jam atlikti didžių darbų. Taip ir tu šiame pasaulyje gali sukurti ką nors, gal ir ne didelio, bet tikrai ypatingo. Tad linkiu tau šio stebuklingo Advento metu pajusti Jėzaus palaimą ir gerumą, didį Jo gailestingumą. Jis mus veda, tereikia tik tikėti. Todėl dabar aš už tave sakau: pasitikiu, Jėzau, Tavo meile, būk man toji Žvaigždė, kuri lydės Dievo skirtame man kelyje...“

Gintarė (III a)

 

„Pasaulyje dabar labai tamsu ir šalta nuo abejingumo, nejautrumo, vienatvės. Iki šventų Kalėdų liko daugiau nei mėnuo. Jau dabar gyvenu tavo laukimu, kurį regiu net pirmosiose snaigėse. Tavęs, drauguži, visi laukia, tačiau neskuba ruoštis tavo atėjimui – žmonės tokie sutrikę, lekiantys, skaičiuojantys tuos varganus sidabrinius, lyg nieko daugiau nereikėtų. Niekam nei meilė, nei dvasinis apsivalymas dabar nerūpi. Tačiau kartais tu, sielos atvaizde, mokai pamatyti stebuklus net vartotojiškoje visuomenėje, kuri Jėzaus veidą geba atrasti tik lempučių margumynuose...“

Gabrielė (I a)

 

Jau skaičiuoju dienas iki šventės,

kada širdį paliks visos bėdos.

ir kai vėjo gūsius greit aplenkę

senio elniai atskris per Kalėdas...

Paula Emilija (I b)

Paieška

Vertimas

Video filmukai

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis